STITEK_ZAVOLAME


Plastické operace

Plastické operace - výkony plastické chirurgie

Plastická chirurgie je lékařská specializace se zaměřením na úpravu tvaru a funkce. Kromě její nejznámější odnože - estetické chirurgie, obsahuje plastická chirurgie také řadu jiných oblastí: např. chirurgie ruky, chirurgie popálenin, mikrochirurgie nebo dětská chirurgie. Také nesmíme zapomenout na liposukce.

Klinika plastická chirurgie LaserPlastic je vybavena nejmodernějším technickým a přístrojovým vybavením. Samozřejmostí je dozor lékaře - anesteziologa po celou noc.

Plastická chirugie, plastické operace - dotazy

Zaměstnanci plastické chirurgie kliniky LaserPlastic jsou vysoce specializovaní odborníci se smyslem pro individuální přístup ke každému klientovi. Při osobních konzultacích či v e-mailové korespondenci Vám předáme erudované odpovědi na vaše dotazy z široké oblasti prováděných plastických operací.

Plastická chirurgie, trochu z historie

Slovo "plastický" je odvozeno z řeckého plastikos ve smyslu formy nebo tvaru, jeho použití zde není spojeno se syntetickým polymerem jako plastickým materiálem.

Plastická chirurgie zvyšuje hranici středního věku

Dosud se za střední věk označovalo období mezi čtyřicátým pátým a pětašedesátým rokem života. Jenže plastické operace mění nejen vzhled lidí, ale také jejich pocity a vnímání věku. Proto tohle odvětví estetické medicíny postupně posouvá hranici středního věku nahoru, takže bude začínat patrně až v šedesáti.

Plastické operace jako moderní řešení

Tři z pěti obyvatel této planety, kteří plastickou operaci podstoupili nebo rádi podstoupí, věří, že čtyřicátá léta věku jsou dnes tím, co bývala třicátá u jejich rodičů. "Naše čtyřicetiny jsou oslavovány jako dekáda, kdy můžeme být spokojení jak v osobních, tak ve finančních aspektech. Většina celosvětových zákazníků plastické chirurgie skutečně věří, že život začíná ve čtyřiceti," tvrdí Frank Martell, prezident evropské divize AC Nielsen. Stále objevujeme novější způsoby plastických operací, jako například liposukce 3. generace, která je vyhledávána pro svůj účinek a téměř bezbolestnost.

Zdravější strava, delší život a vyšší jednorázové příjmy pomáhají držet stárnutí na uzdě. Ale pro mnoho lidí je dnes největším bonusem právě plastická chirurgie a plastické operace - zázračné omlazení čepelí skalpelu.