STITEK_ZAVOLAME


Ulthera

ZDARMA služby za desítky tisíc Získejte certifikát

Ulthera - Lifting bez skalpelu

Ulthera - Lifting bez skalpeluKlinika LaserPlastic byla vybrána jako národní referenční pracoviště pro Ultherapii. Jedná se o novou metodu, která pochází a dosahuje velké popularity ve Spojených Státech. Nyní tato technologie přichází i do Evropy a zásadně mění naše dosavadní vnímání liftingu jako metody poslední volby, co se svým obličejem, navíc spojené s bolestivým chirurgickým zákrokem s dlouhou rekonvalescencí.

Především bolestivost je minimální, není potřeba anestezie ani pobytu na klinice, obvazů a bandáží. Klient se bezprostředně po zhruba hodinu trvajícím zákroku může vrátit ke svým běžným činnostem. Ultherapie bude ve vaší kůži pracovat ještě dlouho. Nebudete muset znovu a znovu na další aplikace, je to metoda jednorázová s výsledným liftingovým efektem spojeným s novotvorbou kolagenních struktur. Lze ji ale opakovat dle potřeby. Využívá přirozenou regenerativní schopnost organismu. Jemně a postupně obnovuje paměť pokožky a podpůrnost tkáně. První výsledky jsou patrné po 2–3 měsících a dále se progresivně vyvíjí po dobu následujících 3 a více měsíců. Kvalitativní věk vašeho obličeje se tak posune o mnoho let zpět do přirozené podoby.

Přečtěte si podrobnosti


Co je Ulthera a Ultherapie?

V naší tváří se zrcadlí mnoho typů příběhů. Zatímco vrásky mohou hovořit o zkušenostech, ochablé kontury tváře většinou spíše vypovídají o únavě. Jedinou možností, jak řešit tento problém, byla doposud plastická chirurgie.

Ulthera je nová americká technologie právě přicházející na evropský trh, pomocí které se provádí zákrok – tzv. ultherapie. Ulthera umožňuje efektivně bojovat se známkami stárnutí a projevy zemské gravitace na naší pokožce pomocí nechirurgického ošetření vysoce fokusovaným ultrazvukem. Výhodou zhruba hodinové ultherapie tváře a krku je, že působí ve stejné podkožní vrstvě jako klasický plasticko-chirurgický zákrok.


Jak probíhá Ultherapie?

Tak jako při jiných ultrazvukových aplikacích nebo vyšetřeních vám na pokožku přiložíme hladkou ultrazvukovou hlavici. Díky ní na obrazovce přístroje Ulthera zobrazíme detailní obraz vaší pokožky, který nám pomůže přesně naplánovat ošetření. Tou samou ultrazvukovou hlavicí následně lékař vysílá přesně cílené impulsy intenzivního ultrazvuku do hloubky podpůrné tkáně, kde se dosahuje nejlepších liftingových výsledků.

Ulthera dosahuje vysokou energií frakčního mikro-fokusovaného ultrazvuku neinvazivně do dříve nedosažitelných hloubek tkáně (až 4,5 mm), což je hloubka tzv. platysmy vrstvy, ve které se doposud mohl pohybovat pouze plastický chirurg při invazivním faceliftu – vypínání tkáně. Na monitoru po celou dobu ultherapie lékař přímo vidí (až do hloubky 8 mm), kde se pohybuje a kam cílí energii zákroku.

Průběh Ultherapie v Laser Plastic


Prohlédněte si fotky ze zákroku

Ulthera se dokáže efektivně pohybovat hluboko v tkáni a vypnout ji. Svrchní vrstvy pokožky přitom zůstávají neporušené. Vaše pokožka reaguje na dodanou energii tvorbou nového kolagenu, díky kterému se postupně zpevní a vypne.

Ulthera Ultherapie - fotky ze zákroku Přístroj pro Ultherapii Ulthera
Ulthera - foto ze zákroku Ultherapie Ultherapie Ultherapie - příprava před ošetřením

Čím je Ultherapie odlišná?

Ultherapie je jediné omlazující nechirurgické ošetření, které umožňuje neinvazivně pomocí ultrazvuku „vidět” pod úroveň kůže a speciálně zaměřit hlubokou podpůrnou tkáň (SMAS), což je tkáň, kterou chirurgové zpevňují během klasického faceliftu. Schopnost ošetřit nejen povrch pokožky, ale i její hluboké vrstvy, a to velmi precizně, zabezpečuje bezpečné, přirozené a vynikající přirozené výsledky bez nutnosti rekonvalescence.

Je Ultherapie bolestivá?

Je možné, že pocítíte relativně nepříjemný pocit během tepelného působení ultrazvuku. Tento pocit je jen dočasný a signalizuje, že došlo k ovlivnění správných vrstev a že se začal proces tvorby nového kolagenu. Hranice bolestivosti je u každého klienta individuální a kontrolovaná. Je možno ji jednoduše zmírnit použitím medikamentů proti bolesti. Probereme s Vámi všechny možnosti, aby pro Vás byla Ultherapie co nejpříjemnější.

Prohlédněte si úžasné výsledky


Co mohu očekávat po ošetření?

Především je možné bezprostředně pokračovat ve svých běžných aktivitách, není třeba přijímat žádná speciální opatření. Vaše pokožka může být po zákroku dočasně jemně začervenalá, což ustupuje v průběhu následujících hodin. Typické pro několik málo následujících dní po zákroku jsou pocity pnutí kůže, její citlivosti na dotyk, případně mírný edém.


Ulthera

Je Ultherapie bezpečná?

Ultrazvuková energie se v medicíně využívá již více než 50 let. Klinické studie Ulthery a z nich vyplývající nejvyšší medicínská certifikace - americká FDA, které jako jediný přístroj svého druhu obdržela - potvrdily vysoký stupeň bezpečnosti tohoto ošetření.

Vládní agenturou, která určuje, co o své metodě nebo přístroji můžete klientům tvrdit, je U.S. Food and Drug Administration (FDA), s pověřením Protecting and Promoting Your Health - chránit a podporovat Vaše zdraví. Výše uvedené tvrzení o technologii Ulthera je touto organizací schváleno. Ověřuje pravdivost publikovaných tvrzení, reálnost očekávání a bezpečnost pro klienta.


Jaké výsledky mohu očekávat?

Jediné ošetření nastartuje celkový regenerativní proces. Finální výsledek se progresivně vyvíjí po dobu následujících 2–3 měsíců. Viditelné výsledky zahrnují lifting a zpevnění ochablé pokožky. Klienti uvádějí, že jejich pokožka na tváři a krku je již bezprostředně po ošetření pevnější a vypnutá. Další výhodou ultherapie je, že kromě viditelných výsledků vytváří Ulthera i na první pohled neviditelné, progresivní výsledky: tvorba nového kolagenu zpomaluje celkový proces stárnutí. Beneficit z ošetření může přetrvávat po dobu až 5 let.

Jaké oblasti jsou vhodné na ošetření?

Vhodnými oblastmi jsou celý obličej, tj. oblast tváře a krku a okolí očí ( brow-lifting ).


Kdo je vhodným kandidátem na Ultherapii?

Vhodným kandidátem je každý, jehož pokožka je ochablá a méně pevná. Převislé obočí je často znakem “zralé” pokožky. Ultherapie nenahrazuje chirurgický zákrok, který je pro klienta posledním řešením, ale řeší daný problém dříve, kdy se dá s výhodou využít právě neinvazivní Ultherapie. Je to vítaná a účinná alternativa pro všechny, kdo chirurgický liftingový zákrok odmítají. Ať již z důvodu obav z chirurgického zákroku, dlouhé a bolestivé rekonvalescence, tak i kvůli možnosti vytvoření nepřirozené mimiky, kterou na rozdíl od Ultherapie může klasický facelift zanechat.

Objednejte se na konzultaci. Dozvíte víc o ceně a o tom, jak dokáže Ultherapie omladit vaši tvář.

Kolik stojí Ultherapie

Ceny Ultherapie jsou celosvětově vysoké pro její unikátnost a velké náklady. Cenové rozpětí se liší podle rozsahu a intenzity zákroků na naší klinice. Zaváděcí ceny se liší podle intenzity a rozsahu zákroku. Například u okolí očí je to 7 až 13 tisíc, u dolního faceliftu 20 až 35 tisíc korun.


Ultherapie má skvělé účinky. Podívejte se na fotky před a po zákroku

tn_obrazek_1829.jpg

tn_obrazek_1830.jpg


Člověk by měl vždy vypadat přirozeněČlověk by měl vždy vypadat přirozeně. To je název článku - rozhovoru s primářskou kliniky LaserPlastic, MUDr. Martou Moidlovou. V rozhovoru se dozvíte zajímavosti o klinice, plastické chirurgii, estetické dermatologii a hlavně Ultherapii.

Celý článek Člověk by měl vždy vypadat přirozeně ke stažení zde>>


Vrásky pod kontrolouAch ty vrásky. Pomozte si od nich s pomocí speciálních krémů. K nákupu vhodného krému právě pro vás se můžete inspirovat v článku Vrásky pod kontrolou. A až krémy nebudou stačit, nechte si poradit od odborníků z kliniky LaserPlastic a zkuste lifting bez skalpelu.

Celý článek Vrásky pod kontrolou ke stažení zde>>


Lifting bez skalpelu"Starejte se o svou pleť, ona vám to v budoucnu vrátí", radí primářka MUDr. Marta Moidlová  v rozhovoru s názvem Lifting bez skalpelu. Přečtěte si vše co vás zajímá o Ultherapii, nové omlazovací metodě původem ze Spojených Států.

Celý rozhovor s MUDr. Martou Moidlovou ke stažení zde>>

Objednejte se na Ultherapii a zbavte se vrásek. Po vyplnění formuláře vám zavoláme zpět

Jste nový klient? *

Položky označené hvězdičkou (*) jsou povinné.

Laser Plastic
Platnéřská 89/11, Praha 1 Staré Město
Kde  nás najdete

Tel.: +420 224 210 224
Mobil: +420 724 860 082
E-mail:

Naši lékaři či asistentky Vám odpoví co nejdříve telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu.